Recovery Suite

reco-small-3Recovery Suite to narzędzie do tworzenia obrazów ustawień fabrycznych i używania ich do odtworzenia stanu komputera w przypadku awarii systemu Microsoft Windows lub uszkodzeniu dysku twardego komputera. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy na temat systemu Windows, jego naprawy lub instalacji.

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy z powodu wirusa komputerowego system Windows ulega uszkodzeniu. Przeciętny użytkownik komputer nie potrafi rozwiązać tego problemu.

Dzięki Recovery Suite jednym kliknięciem można przywrócić system Windows z obrazów ustawień fabrycznych. Wszystkie pliki obrazów przechowywane są na ukrytej partycji, niedostępnej z poziomu Windows. Gwarantuje to bezpieczeństwo, złośliwe oprogramowanie czy niepowołani użytkownicy nie mają żadnej możliwości modyfikacji tych plików.
reco-small-4

Najważniejsz funkcje:

  • tworzenie obrazów ustawień fabrycznych systemu Microsoft Windows. Odtwarzanie stanu partycji systemu Windows lub całego dysku twardego z obrazów ustawień fabrycznych.
  • tworzenie bootowalnej płyty DVD, która oferuje możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych w przypadku awarii dysku twardego.
  • tworzenie kopii wybranej partycji na kluczu USB oraz przywracanie stanu partycji z zapisanej kopii.
  • dedykowany i ergonomiczny pulpit, który łatwo i szybko pozwala na korzystanie z najważniejszych funkcji Recovery Suite.
  • możliwość dostosowania Recovery Suite do potrzeb i oferty danej firmy (logo, reklamy).

Więcej informacji o Recovery Suite

Pobierz ulotkę